O nas

Jesteśmy polską filią włoskiego holdingu Abet SpA, do którego obok Abet Laminati należą również firmy PL SpA i Metalleido Components Srl. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów tych firm. W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

Abet Sp. z o.o.

Abet Laminati to największy w Europie i jeden z czołowych na świecie producent laminatów HPL i CPL Jednak nie tylko potencjał produkcyjny stanowi o sile firmy - to co wyróżnia Abet na tle konkurentów to bez wątpienia innowacyjność w zakresie wzornictwa oferowanych laminatów.
Od początku swojego istnienia firma przykładała olbrzymią wagę do współpracy w dziedzinie wzornictwa z architektami  i projektantami. Abet Laminati może pochwalić się współpracą m.in. z takimi projektantami jak Alessandro Mendini, Ettore Sottsass, ,Jean Nouvel, Karim Rashid, Giulio Iacchetti oraz z włoskimi grupami projektowymi "Memphis" i "Alchimia".

MagazynOprócz zakładów produkcyjnych we Włoszech, Abet SpA dysponuje własną organizacją handlową na wszystkich kontynentach od Ameryki Płn. po Australię. Założona w 1997 r. spółka Abet sp. z o.o. jest istotnym elementem tej organizacji. Dzięki posiadanemu magazynowi w siedzibie firmy w Warszawie jesteśmy w stanie na bieżąco realizować zamówienia od naszych klientów, zarówno hurtowych jak i detalicznych. Składujemy w nim stale ponad 200.000 m.kw. laminatów, a nasi odbiorcy mogą wybierać obecnie spośród ok. 450 pozycji magazynowych dostępnych od ręki. Bliskie   i aktywne relacje z naszymi klientami pozwalają nam aktualizować naszą ofertę zgodnie z ich sugestiami.