Dane kontaktowe

ABET Sp. z o.o.
ul. Sochaczewska 32
01-327 Warszawa

tel.: 22.666.10.40 / 22.666.05.85
Fax: 22.666.03.40 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

NIP: 526-17-27-063
Rejestracja:Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydz. Gosp. Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS nr 0000017936
Wysokość kapitału zakładowego: 200.000 zł.



Doradztwo techniczne i handlowe

Dolnośląskie

Krzysztof Wiech
Szef Regionu
tel. kom. 601.850.860 - email: kwiech@abetlaminati.pl

Kujawsko-Pomorskie

Katarzyna Pindych
Szef Regionu
tel. kom. 601.302.710 - email: kpindych@abetlaminati.pl

Lubelskie

Katarzyna Sasorska
Szef Regionu
tel. kom. 601.858.883 - email: katarzyna@abetlaminati.pl

Lubuskie

Krzysztof Wiech
Szef Regionu
tel. kom. 601.850.860 - email: kwiech@abetlaminati.pl

Łódzkie

Katarzyna Pindych
Szef Regionu
tel. kom. 601.302.710 - email: kpindych@abetlaminati.pl

Małopolskie

Agnieszka Baran
Szef Regionu
tel. kom. 603.114.553 - email: abaran@abetlaminati.pl

Mazowieckie

Katarzyna Sasorska
Szef Regionu
tel. kom. 601.858.883 - email: katarzyna@abetlaminati.pl

Opolskie

Tomasz Kominek
Szef Regionu
tel. kom. 695.540.400 - email: tomasz@abetlaminati.pl

Podkarpackie

Agnieszka Baran
Szef Regionu
tel. kom. 603.114.553 - email: abaran@abetlaminati.pl

Podlaskie

Katarzyna Sasorska
Szef Regionu
tel. kom. 601.858.883 - email: katarzyna@abetlaminati.pl

Pomorskie

Krzysztof Napiątek
Szef Regionu
tel. kom. 607.141.260 - email: krzysztof@abetlaminati.pl

Śląskie

Tomasz Kominek
Szef Regionu
tel. kom. 695.540.400 - email: tomasz@abetlaminati.pl

Świętokrzyskie

Agnieszka Baran
Szef Regionu
tel. kom. 603.114.553 - email: abaran@abetlaminati.pl

Warmińsko-Mazurskie

Krzysztof Napiątek
Szef Regionu
tel. kom. 607.141.260 - email: krzysztof@abetlaminati.pl

Wielkopolskie

Jędrzej Stępniak
Szef Regionu
tel. kom. 601.302.715 - email: jedrzej@abetlaminati.pl

Zachodniopomorskie

Jędrzej Stępniak
Szef Regionu
tel. kom. 601.302.715 - email: jedrzej@abetlaminati.pl

 

Dział sprzedaży

Anna Janicka-Bereza
Specjalista ds. Sprzedaży
woj. kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 22
tel. kom. 601.354.177  -  email: anna@abetlaminati.pl

Iwona Rajczak
Specjalista ds. Sprzedaży
woj. lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 11
tel. kom. 667.003.888  -  email: iwona@abetlaminati.pl 

Sylwia Olender
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
woj. dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 30
tel. kom. 663.230.888  -  email: sylwia@abetlaminati.pl

Edyta Kowalska
Koordynator ds. Projektów Specjalnych
sektor automotive, transportowy
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 16
tel. kom. 605.833.933  - email: edyta@abetlaminati.pl

Jędrzej Stępniak
Koordynator ds. Projektów Transportowych
tel. kom. 601.302.715  - email: jedrzej@abetlaminati.pl

Joanna Zawadzka
Manager ds. Sprzedaży i Marketingu
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85
tel. kom. 603.114.552  - email:  joanna@abetlaminati.pl

Dział Marketingu

Joanna Zawadzka - Manager ds. Sprzedaży i Marketingu - email:  joanna@abetlaminati.pl
Sylwia Olender - Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu -  email: sylwia@abetlaminati.pl

Dział Administracji

Aldona Szczerba
Asystentka ds. Administracji
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 29
tel. kom. 723.255.455  email: aldona@abetlaminati.pl

Dział logistyki i transportu międzynarodowego

Agnieszka Świeczka
Specjalista ds. Logistyki i Transportu międzynarodowego
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 12
tel. kom. 691.802.809  -  email: agnieszka@abetlaminati.pl

Dział księgowości

Sylwia Zielińska - Królik
Główna Księgowa
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85  -  email: szielinska@abetlaminati.pl

Justyna Nowicka
Księgowa
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 27  -  email: justyna@abetlaminati.pl